Куба: статья этого часа

Воровство, блохи на пляже и «гладиаторские бои» за еду: шокирующий отзыв о Кубе

Читательница «Тонкостей» Светлана бывала на Кубе не раз и в очередную поездку решила не переплачивать за звезды: “«Совок» там везде: и в «пятерках», и в «тройках». Это решение оказалось фатальным: теперь туристка рассказывает об ужасном отдыхе в отеле PGS Varadero, который обошелся в 189 тыс. RUB.
Читать в источнике
fokus-vnimaniya.comfokus-vnimaniya.com

Все статьи, где упоминается Куба

womo.ua
75%
889
Жіночий ветеранський рух спрямований на те, щоб посилити свої лідерські позиції після перемоги: парамедикиня Юлія «Куба» Сідорова про успішні кейси
Юлію Сідорову назвали «Кубою» у шоу-бізнесі за запальні танці на великій сцені з провідними виконавцями. Але вся Україна знає Кубу, як парамедикиню, яка з 2014 року створювала першу медичну службу за НАТівськими стандартами «Ульф» у добровольчому батальйоні «Вовки Да Вінчі» Дмитра Коцюбайла. Саме Юлія стала музою Сергія Жадана –  їй він присвятив вірш «Госпітальєрка». Після початку повномасштабного вторгнення дівчина повернулася до військової справи. Зараз вона рятує життя в лавах ЗСУ, а паралельно контролює роботу мілітарі-цеха Жіночого ветеранського руху «Veteranka», розвиває модний бренд і 13 квітня презентує першу колекцію у Парижі.
DMCA