Україна: статья этого часа

ТРЦ Gulliver запрошує на мультимедійне шоу для всієї родини «Україна Всесвіту»

З 1 грудня торгово-розважальний центр Gulliver відкриває мультимедійне шоу для всієї родини «Україна Всесвіту». Навіть у разі централізованого знеструмлення майданчик  продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення.
Читать в источнике
womo.uawomo.ua
womo.ua
77%
624
Фінансова грамотність: З якими упередженнями про гроші стикаються українки
Українки масово втрачають дохід внаслідок війни, але не зупиняються та шукають нові можливості для працевлаштування та покращення матеріального становища. У цьому їм допомагають нові знання з фінансової грамотності, які надає  Голова правління MetLife Україна, експертка з питань страхування життя, фінансової грамотності та ризик-менеджменту в бізнесі та житті Інна Бєлянська, каже, що вона працюючи у сфері страхування життя, вже понад 20 років, бачила, що рівень фінансової грамотності і досі дуже низький. Навіть заможні жінки в нашій країні через невчасно оформлені документи ставали бідними під час хвороби чи внаслідок нещасного випадку. Тобто ми не є фінансово зрілими, хоча є дуже господарською нацією. І в цьому є певний парадокс. Публікуємо основні тези з лекції.
womo.ua
80%
811
Евакуація 15 000 «дітей»: Як з Києва у лютому вивозили запліднені ембріони
Кожен киянин пам’ятає добре ранок 24 лютого. У столиці затори та паніка з шостої ранку, магазини не працюють, над Київським морем ворожі гелікоптери, вибухи і бої вже в Гостомелі. Кожен врятував себе, сім’ю та дітей. А от ембріологиня Ольга Малюта поспішала на роботу, бо у лабораторії були посудини Дьюара з ембріонами та яйцеклітини, які чекали на запліднення. Потрібно було швидко вирішувати, що робити з пацієнтами, які вже в гормональній стимуляції і яким обов’язково потрібно зробити пункцію яєчників і забрати яйцеклітини. Чи варто зупиняти стимуляції, які ще можна зупинити? Чи варто заморозити абсолютно всі ембріони, які перебувають в інкубаторах лабораторії, ростуть собі й нічого не підозрюють, чи таки чекати, поки вони дотягнуть до п’ятого дня розвитку? І це ще не всі питання того дня! Що вони з колегами вирішили тоді та взагалі про те, як зараз відбувається зародження дітей у пробірці і чому Україна у цьому випередила європейські країни Ольга пише у своїй книжці «Плідна праця», а ми підлікуємо фрагмент про найцікавіше день 24 лютого.
DMCA