elle.ua последние публикации

Официальный сайт женского журнала ELLE онлайн. Новости мира моды, красоты, шопинга, шоу-бизнеса, отношений и стиля жизни. А также гороскоп на каждый день, рецепты легких и полезных блюд.

Ещё по этой же теме

elle.ua
56%
268
Леся Нікітюк разом з брендом glo™ кидає виклик стереотипам та усталеним стандартам
На правах рекламиglo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотинуЯким міг би бути світ, де кожен може вільно виражати себе та свої бажання? Новий відеоролик бренда glo™ дає змогу уявити це. Разом із Лесею Нікітюк бренд відкриває двері у сміливий та безкомпромісний світ hyper+ — своєрідну паралельну реальність, де можна просто бути собою на всі сто відсотків та отримувати задоволення від кожного моменту життя.Філософія бренду glo™ передбачає постійний пошук та створення несподіваних поєднань, а також відмову від компромісів. Бренд не боїться кидати виклик собі та усталеним стереотипам і переконаний: кожна людина — унікальна та неповторна особистість.Свобода самовираження без упереджень — головна ідея креативної відеороботи від бренду glo™.
elle.ua
87%
498
Розмір не важливий: речі, які доводять, що менше — значить більше
PROMOTEDНа правах рекламиVELO містить нікотин і викликає залежністьVELO призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотинуГлобальний тренд на свободу, мобільність та максимум вільного простору як в наших домівках, так і під час щоденних пересувань містом, надихає світові бренди на створення компактних, технологічних та стильних аналогів своєї продукції. І мова не лише про трендові мікросумочки, від яких вже декілька сезонів поспіль у захваті весь світ.  Розповідаємо про невеличкі речі, які аж ніяк не поступаються своїм великим аналогам та попередникам.Камера — фото тут і зараз До того часу, як телефони перестали бути лише телефонами, круті фото можна було зробити лише за допомогою професійного фотоапарата.
DMCA