Украина золота медаль перемога Украина

Український картингіст здобув перемогу у фіналі престижних перегонів в Італії: подробиці

Сейчас читают: 174
womo.ua

В Італії визначили чемпіонів і призерів другого і водночас останнього раунду та володарі титулів WSK Euro Series. Про це повідомляє Base of Ukrainian sports.

Зазчається, що в категорії Mini Gr.3 U-10 фінальні перегони виграв українець Олександр Легенький, який у напруженій боротьбі випередив іспанця Даніеля Мірона Лоренте. Читайте також: Українська рапіристка Аліна Полозюк виграла золото сателіту в Стамбулі Втім саме іспанець став переможцем серії, набравши 208 очок.

А Олександр Легенький розташувався у підсумку на другій позиції (152). The post Український картингіст здобув перемогу у фіналі престижних перегонів в Італії: подробиці appeared first on WoMo — видання для дивовижних жінок.