Христина Соловій ЛГБТ флешмоб львів церква Православна Церква України Христина Соловій

Кліп Жадана і Соловій породив флешмоб поцілунків у церкві Львова: подробиці

Сейчас читают: 964
womo.ua

ЛГБТК+ спільнота запустила флешмоб поцілунків у церкві Андрія Первозванного у Львові, де гурт «Жадан і Собаки» та Христина Соловій зняли частину кліпу на пісню «Серце».

Флешмоб почався зі світлини, де цілуються двоє дівчат, яку виклала Аліна Шубська. Зазначимо, що кліп на пісню «Серце» спочатку вимагали видалити через «пропаганду антихристиянських цінностей». Читайте також: До дня народження Сергія Жадана: вся твоя свобода складається з меж Також у церкві поскаржилися, що кліп порушує сценарій, про який нібито домовлялися наперед.

Пізніше УГКЦ усунула керівництво церкви Святого Андрія через знімання кліпу. Читайте також: Організатори скасували концерт Сергія Жадана у Мілані, бо він збирав гроші на ЗСУ Обʼєднання «Військові ЛГБТК+» закликало гей-пари долучатися до флешмобу й цілуватися в церкві Андрія Первозванного у Львові.

The post Кліп Жадана і Соловій породив флешмоб поцілунків у церкві Львова: подробиці appeared first on WoMo — видання для дивовижних жінок.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA