спорт золота медаль успішні жінки НОК України успішна жінка

Українські веслувальниці завоювали «золото» на ІІІ Європейських ігор

Сейчас читают: 604
womo.ua

Українські веслувальниці Людмила Лузан та Валерія Терета завоювали золоту медаль на ІІІ Європейських ігор. Про це повідомляє НОК України. Читайте також: Українські дзюдоїстки здобули три медалі на Кубку Європи Зазначається, що перемогу на 500 м здобула українська каное-двійка у складі дворазової призерки Олімпіади-2020 Людмили Лузан та Валерії Терети. Читайте також: У топ-100 потрапили 5 українок: рейтинг WTA Українські веслувальниці подолали дистанцію за 1 хв 58,233 секунди, залишивши позаду у боротьбі за нагороди екіпажі з Іспанії та Угорщини.