місто Київ місто Ужгород місто Харків місто Запоріжжя місто Кривий Ріг місто Одеса сервис місто Київ місто Ужгород місто Харків місто Запоріжжя місто Кривий Ріг місто Одеса

Жіночі купе в «Укрзалізниці»: які поїзди ними забезпечені та чи задоволені жінки сервісом

Сейчас читают: 337
womo.ua

В «Укрзалізниці» надали перелік поїздів, які мають жіночі купе та повідомили, що пасажирки жіночих купе мають найбільший рівень задоволеності сервісом.

Про цеп повідомляє пресслужба УЗ. Читайте також: Food Train: в Україні створили перший у світі потяг-кухню Зазначимо, що в жовтні голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко зазначив, що послуга жіночих купе виявилася потрібною та актуальною.

Як вказує УП, середня заповненість таких купе також є найвищою — понад 80% на сьогодні. Читайте також: «Укрзалізниця» потрапила у черговий скандал через відсутність інклюзивного вагона: подробиці Після успішного тестування жіночих купе у чотирьох пасажирських поїздах їхню кількість подвоїли.

Тепер вже 8 поїздів «Укрзалізниці» виходять в рейси з жіночими купе: №81/82 Київ — Ужгород; №41/42 Дніпро — Трускавець; №75/76 Київ — Кривий Ріг; №15/16 Харків — Ясіня; №17/18 Харків — Ужгород; №29/30 Київ — Ужгород; №3/4 Запоріжжя — Ужгород; №26/236 Одеса — Рахів. Читайте також: Комікс «Своя війна»: художники показали, як працювала українська провідниця у перші дні війни Через ремонт колії на Закарпатті перший рейс потягу №26/236 Одеса — Рахів з жіночими купе з Одеси буде 16 листопада, а з Рахова — 17 листопада.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA