місто Вікторія Італія спорт гімнастка Кубок світу золота медаль срібна медаль НОК України місто Вікторія Італія

Сейчас читают: 604
womo.ua

Українська грація Вікторія Онопрієнко здобула дві нагороди на Кубку світу з художньої гімнастики, що проходив у Мілані (Італія).

Про це повідомляє НОК України. Читайте також: Українські арбітрині працюватимуть на матчі ЧС-2023: подробиці Зазначається, що Вікторія також посіла друге місце у фіналі з обручем.

Судді оцінили програму вихованки Школи Дерюгіних у 35,250 бала. Більше вдалося набрати лише італійці Софії Рафаелі (35,900).

The post Українська гімнастка Вікторія Онопрієнко завоювала «золото» та срібло» Кубка світу: фото та відео appeared first on WoMo.