місто Токіо Італія місто Токіо Італія

Історична медаль! Аліна Полозюк завоювала першу в історії України медаль у жіночій рапірі

Сейчас читают: 172
womo.ua

У Турині (Італія) на третій рядок п’єдесталу Гран-прі Міжнародної федерації фехтування (FIE) зійшла 20-річна спортсменка з Миколаєва Аліна Полозюк.

Українка завоювала першу в історії українського фехтування нагороду у жіночій рапірі на змаганнях такого рівня. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Полозюк здобула «бронзу» у фехтуванні на рапірах в особистій першості. Примітно, що у 1/4 українка здолала олімпійську чемпіонку Токіо, лідера світового рейтингу FIE американку Лі Кіфер (15:11).

Зупинила Аліну у півфіналі турніру чинна чемпіонка світу француженка Ізаора Тібюс (6:15). The post Історична медаль! Аліна Полозюк завоювала першу в історії України медаль у жіночій рапірі appeared first on WoMo.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.