Україна бізнес новини натхнення вибір редакції Україна

Український стартап SPOGAD переміг у національному фіналі конкурсу зелених бізнес-ідей

Сейчас читают: 517
womo.ua

Перший у світі сталий циркулярний fashion tech стартап SPOGAD, який розробляє технології переробленого пластику створюючи виняткові модні аксесуари, став переможцем національного фіналу всесвітнього конкурсу бізнес-ідей ClimateLaunchpad 2024.

Це найбільший світовий конкурс зелених ідей, участь у якому беруть участь команди з понад 40 країн світу. Конкурс шукає бізнес-рішення для боротьби зі зміною клімату та допомагає інноваторам по всьому світу запускати й розвивати їхній бізнес.

Національний етап змагань в Україні з 2016 року організовує місцевий партнер ClimateLaunchpad — громадська організація Greencubator.

Команда Greencubator вже 15 років розвиває екосистему стійкого підприємництва, кліматичних інновацій і «зеленої» економіки в Україні.