згвалтування домагання

У сексуальному насильстві винний лише кривдник: що робити, якщо ви прагнете правосуддя

Сейчас читают: 100
womo.ua

Під час повномасштабного вторгнення сексуальне насильство в контексті воєнного злочину стало переважати в інформаційному просторі.

Проте інші види насильства не зникли. Громадськість гостро зреагувала на оприлюднення інформації про вечірки групи молодиків з Івано-Франківська, де дівчат накачують алкоголем з транквілізаторами, та знімають на відео у несвідомому стані.

Є серед роликів і ті, на яких є зґвалтування. Але затримав суд молодиків на два місяці за розповсюдження порнографічного контенту, а не вчинене насильство.

Чому так сталося? Та який алгоритм дій, якщо ви зазнали домагань та сексуального насильства зараз або у минулому? Відповідає адвокатка та членкиня ГО «Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”» Людмила Вигівська. Які юридичні права є у жінки у випадку зґвалтування чи сексу без згоди? Якщо жінка постраждала від сексуального насильства, зокрема зґвалтування, не слід замикатися в собі чи варто соромитися, а варто повідомити про вчинений відносно неї злочин.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA