Ярослава Магучіх Сша місто Вікторія Україна місто Софія місто Токіо Японія Італія срібна медаль НОК України новини спорту жіночий спорт Ярослава Магучіх Сша місто Вікторія Україна місто Софія місто Токіо Японія Італія

Українські гімнастки здобули 3 срібні нагороди на клубному ЧС: відео виступів

Сейчас читают: 704
womo.ua

Українські грації здобули три нагороди на клубному чемпіонаті світу з художньої гімнастики Aeon Cup у Японії. Срібними призерами стали: Вікторія Онопрієнко, Таїсія Онофрійчук та Школа Дерюгіних.

Про це пише НОК України. Зазначається, Україну на цих змаганнях представляла київська Школа Дерюгіних у складі Вікторії Онопрієнко, Поліни Каріки та юніорки Таїсії Онофрійчук, які завоювали по срібній медалі кожна. Читайте також: Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту: фото Aeon Cup 2022.

Токіо (Японія). Переможці Клубна першість Societa’ Ginnastica Fabriano (Італія) 372.75 Школа Дерюгіних (Україна) 362.8 NSR/Burlo (США) 347.95 Індивідуальне багатоборство (дорослі) Софія Раффаелі (Італія) 137.6 Вікторія Онопрієнко (Україна) 127.85 Мілена Балдассарі (Італія) 125.35 6.

Поліна Каріка (Україна) 121.8 Друге місце у багатоборстві серед сеніорок посіла Вікторія Онопрієнко (131.900 бала), поступившись лише чинній абсолютній чемпіонці світу Дар’ї Варфоломеєв з Німеччини (138.550).