Марина Бех-Романчук Сша Словенія спорт бронза нагорода перемога срібна медаль Марина Бех-Романчук Сша Словенія

Українські дзюдоїстки здобули три медалі на Кубку Європи

Сейчас читают: 207
womo.ua

Українські дзюдоїстки чудово виступили на Кубку Європи у Подчетртеку (Словенія), вигравши одне «срібло» та дві «бронзи». Про це повідомляє НОК України. Читайте також: Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала бронзову медаль: деталі Переможці Кубку Європи:  Назар Вісков (-60 кг), Каро Марандян (-66 кг), Сергій Неботов (-73 кг), Станіслав Гунченко (-90 кг). Читайте також: Українська тенісистка виграла стартовий матч на турнірі у США Срібні медалі: Вадим Чернов (-66 кг), Ігор Цуркан (-81 кг), Анастасія Антіпіна (-63 кг). Читайте також: У топ-100 потрапили 5 українок: рейтинг WTA Бронзові медалі: Денис Тупицький (-60 кг), Олександр Кошляк (-73 кг), Данило Гуцол (-100 кг), Алєксєй Моісєєв (+100 кг), Анастасія Суперсон (-48 кг), Христина Гоман (+78 кг). The post Українські дзюдоїстки здобули три медалі на Кубку Європи appeared first on WoMo.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.