Элина Свитолина Еліна Світоліна спорт перемога теніс Элина Свитолина Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла першу ракетку світу

Сейчас читают: 730
womo.ua

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у чвертьфіналі Вімблдону першу ракетку світу Ігу Свьонтек з Польщі. Зазначається, що Світоліна здобула перемогу у трьох сетах із рахунком 5-7, 7-6 (7-5), 2-6 та вийшла до півфіналу. Читайте також: Українські важкоатлетки здобули 18 медалей на чемпіонаті Європи: фото Матч тривав 2 години 41 хвилину.

За цей час українка зробила п’ять подач навиліт, припустилася дев’яти подвійних помилок і реалізувала шість брейк-поїнтів із дев’яти. Читайте також: Українські тенісистки встановили історичний рекорд на Wimbledon-2023 Додамо, що у півфіналі, який відбудеться 13 липня, Світоліна зіграє з чеською тенісисткою Маркетою Вондроушовою, яка обіграла четвертий номер посіву американку Джесіку Пегулу.