Ван Гог люди Королевская семья Ван Гог

Королівська сім’я поділилася новим портретом герцога та герцогині Кембріджських

Сейчас читают: 228
vogue.ua

Новий портрет герцога і герцогині Кембриджських був представлений їх Королівською Високістю в Музеї Фіцуільяма в Кембриджі. Написаний британським художником-портретистом Джеймі Коретом, твір був замовлений у 2021 році Кембриджирським королівським портретним фондом як подарунок жителям графства Кембриджшир.

Герцог та герцогіня поділилися фото з музею у своєму офіційному Інстаграм, який нараховує майже 14 млн. підписників. Кембриджширський королівський портретний фонд співпрацює з музеєм та має на меті заохотити дітей та молодих людей будь-якого походження з усього графства проявляти інтерес до мистецтва у всіх його формах.

Музей Фітцвілліама має міжнародну репутацію за якість своїх програм навчання та інклюзії, співпрацюючи місцевими школами та громадськістю, щоб збагатити життя молодих людей та їхніх сімей.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

porosenka.net
46%
819
Узкоколейная Россия
Смотреть все фото в галерееАУЖДОдна из крупнейших действующих узкоколейных железных дорог на территории России вблизи города Алапаевскфото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев Музей Тёсовской узкоколейной железной дороги. Посёлок Тёсово-Нетыльский, Новгородская областьфото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская Эстетика остатков узкоколейной железной дороги торфодобывающего предприятия в Кировской областифото: Иван Сорокожердьев фото: Иван Сорокожердьев Узкоколейный вагончик в Зимогорье, Новгородская областьфото: Иван Комаров фото: Иван Комаров Сарай из узкоколейного вагона ПВ-40.
DMCA