місто Вікторія місто Баку гімнастка чемпіонат Європи золота медаль НОК України місто Вікторія місто Баку

Українська гімнастка Вікторія Онопрієнко стала чемпіонкою Європи

Сейчас читают: 964
womo.ua

Українка Вікторія Онопрієнко принесла Україні перше за 18 років індивідуальне «золото» чемпіонату Європи з художньої гімнастики.

Про це повідомляє НОК України. Зазначається, що на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату Європи з художньої гімнастики у Баку зійшла українська грація Вікторія Онопрієнко, здобувши таким чином першу у кар’єрі особисту нагороду першості континенту, й одразу найвищого ґатунку. Читайте також: Українська веслувальниця Вікторія Ус виграла «золото» та два «срібла» Читайте також: Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла етап Прем’єр-ліги Для Вікторії Онопрієнко ця медаль стала першою на континентальних першостях.

Також ця нагорода найвищої проби стала для України першою з 2005 року в індивідуальних змаганнях. 18 років тому чемпіонкою Європи у вправах зі стрічкою ставала Наталія Годунко.