Польща Ефіопія місто Кременчук спорт жінки успішні жінки успішна жінка Польща Ефіопія місто Кременчук

Українська легкоатлетка виграла турнір Континентального туру в Італії

Сейчас читают: 884
womo.ua

Українська легкоатлетка Ольга Ляхова виграла турнір Континентального туру World Athletics в італійському місті Савона у бігу на 800 метрів.

Про це повідомляє НОК України. Читайте також: Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід завоювала бронзову медаль на турнірі в Австрії Зазначається, що Ольга Ляхова з Кременчука тріумфувала на дистанції 800 метрів.

Українська спортсменка виграла перший турнір у рамках Континентального туру World Athletics, який відбувся в італійській Савоні.

Ляхова перемогла з підсумковим результатом 2:01,79 хвилини. Читайте також: 15-річна українська шпажистка завоювала «золото» на Євро U23 До старту змагань головними конкурентками українки вважалися данка Аннемарі Ніссен та господарка турніру Серена Трояні.