місто Лондон книги Yakaboo Publishing читати місто Лондон

Публікуємо уривок з книги Емі Оделл “Анна. Біографія Анни Вінтур, головної редакторки Vogue”,

Сейчас читают: 758
womo.ua

Анна керувала журналом залізною рукою і тримала жорстку дисципліну. Вона хотіла, щоб персонал приходив вчасно, працював наполегливо і щоб все публікувалося тільки після узгодження з нею — різкий відхід від стилю Міллер, яка дозволяла фотографам приходити в офіс, обирати собі фото і затверджувати макети власних сторінок.

Емма Соамс, яка працювала на Міллер, бачила, як Ентоні Армстронґ-Джонс, лорд Сноудон (фотограф, який одружився з принцесою Маргарет) так і зробив.

Але тоді прийшла Анна і скоротила його зйомку до фото розміру поштової марки. Соамс сказала Анні, що та не могла цього зробити, тому що це був Сноудон. “А вона просто проігнорувала мене”, — сказала вона. “То ж це була радикальна, дуже радикальна зміна”.

Анна починала власний робочий день шокуюче рано, порівняно з попереднім керівництвом, виходячи з дому незадовго після сьомої, прокидаючись о п’ятій тридцять, щоб проводити час зі своїм немовлям-сином, Чарлі, названим на честь її батька.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA