Навесні з Відня українці отримали дуже прикру звістку – телезірка Олена Шоптенко зазнала важкої травми. Наш портал підтримував зв’язок з однією найуспішніших українок, за чиїми досягненнями країна спостерігала у прямому ефірі роками.
Як триває лікування, як травма вплинула на сина Олени, чи наблизилась Шоптенко до своєї мрії відкрити власний центр, чи конкурентними є наші танцівники та хореографи у Європі?
Відповідає героїня проєкту «Як ти ТАМ?», хореограф-постановниця, переможниця проєкту «Танці з зірками», танцювальна терапевтка Олена Шоптенко. Як ви почуваєтесь через 3 місяці після травми коліна, адже всі чекають на ваше повернення до активних виступів? Мені дуже приємно відчувати з боку шанувальників – людей, які не є моїм близьким колом, – таку грандіозну підтримку.
Я, коли побачила таке велике занепокоєння за мій стан здоров’я від користувачів соцмереж, почала усвідомлювати, що мій творчий внесок в українську культуру все-таки викликав дуже сильні почуття у глядачів.