бренд українські бренди новий рік Різдво Різдво Христове

Львівський бренд «Ґроно» випустив ялинкові прикраси із картинами Казимира Малевича: фото

Сейчас читают: 574
womo.ua

Український бренд «Ґроно» презентував серію ялинкових куль за мотивами творчості Казимира Малевича. Про це йдеться на Instagram-сторінці бренду.

Зазначимо, що до колекції увійшло вісім ялинкових куль. Вони складені у два подарункові набори — «Супрематизм» (напрям, який у мистецтві, власне, і започаткував Малевич) та «Українське село». Читайте також: Казимира Малевича визнали українським художником: подробиці Кожна ялинкова прикраса відтворює окремі фрагменти картин Малевича, який вважав себе українцем і протягом усього життя стверджував, що саме село сформувало його художнє бачення світу. Читайте також: Український бренд «Ґроно» презентував колекцію декору за мотивами розписів Поліни Райко: фото Для Малевича село було потужним джерелом сили та натхнення.

Наївні, чисті пейзажі, що переливаються жовто-багряними і зеленими тонами: Читайте також: На Київщині зведуть музей української художниці Марії Примаченко: фото Усі кулі виготовлені з видувного скла, розписані вручну та упаковані в чорну подарункову коробку з концептуальним відсиланням до «Чорного квадрата».

придбати різдвяні прикраси можна на сайті grono.shop. The post Львівський бренд «Ґроно» випустив ялинкові прикраси із картинами Казимира Малевича: фото appeared first on WoMo — видання для дивовижних жінок.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA