Знати, розуміти й любити мистецтво – запорука успіху ваших дітей. Адже через мистецтво діти краще пізнають світ та себе у ньому, розвивають художній смак, покращують емоційний інтелект, але не тільки: вчені доказали, що вивчення мистецтва покращує академічну успішність у школі.
Дар’я Мельник та Владислав Тоткал, автори книжки «Слоносторія мистецтв», яка нещодавно вийшла у видавництві YakabooPublishing, дають поради батькам про те, як зробити мистецтво цікавим для дітей. Ходітьдомузеїв Є упередження, що музей — це нудно і не для дітей.
Проте все залежитьвідподання! Ви неповинні знати «10 цікавихфактів про картину». Кращеставтепитання і будуйтедіалог. Наприклад, запитайте дитину: щовідбувається на картині (самещовідбувається, а не щонамальовано), про щорозмовляютьперсонажі, який у них настрій, емоції, чим вони зайняті.
Цестимулюєрозвитокуяви та перетворюєпохіддо музею на цікавийквест. А щекраще бути прикладом для дитини. Покажітьїй свою улюблену картину або ту, яка сподобалася, і розкажіть, щови там бачите. Починайте з археологічнихмузеїв Для наймолодшихкращепочинати не з художніх, а з археологічнихмузеїв.