Сша Netflix Instagram Telegram ТРЦ Gulliver Сша

Захистися від шахраїв в інтернеті: у Києві зʼявилась масштабна 3D-анімація

Сейчас читают: 919
womo.ua

На найбільшому світлодіодному екрані Європи, встановленому на фасаді ТРЦ Gulliver, демонструють 3D-анімацію, що нагадує жителям столиці про базові правила кібергігієни.

Торговельний центр таким чином підтримав всеукраїнську інформаційно-освітню кампанію з особистої кібербезпеки, що реалізовує CRDF Global в Україні за підтримки Державного департаменту США. Читайте також: Топ-13 фільмів та серіалів про журналістів — акул пера та солов’їв мікрофона На екрані можна побачити базові рекомендації, які допоможуть українцям захистити свої персональні дані в цифрову епоху: не працюйте з чутливими даними під час підключення до публічного Wi-Fi; регулярно змінюйте паролі, використовуючи великі та малі літери, цифри, символи; перевіряйте посилання, за якими переходите (особливо короткі лінки, або отримані від незнайомих відправників).

У межах кампанії у ТРЦ Gulliver також відбудеться офлайн-подія «Сучасні кіберзагрози. Як захистити особисті дані?». Під час неї Віталій Якушев, CEO 10Guards, та Трохим Бабич, координатор освітнього напряму «Кібербезпека» у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», виступлять з лекціями про базові правила кібергігієни, які допоможуть зберегти свої дані онлайн. Детальна інформація та форма для реєстрації за посиланням тут.  Додаткові матеріали кампанії: У межах кампанії доступні корисні матеріали для підвищення знань з кібергігієни: Добірка розважальних освітніх відео, де розповідають про основні правила кібербезпеки.

Гайд, що розповідає про захист персональних даних. Інтерактивна гра на сайті у форматі едьютейнмент для перевірки й розвитку знань з кібербезпеки.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA