суд

Як діяти підприємиці у випадку безпідставного кримінального переслідування: алгоритм дій від адвокатки Людмили Вигівської

Сейчас читают: 350
womo.ua

Після початку повномасштабного вторгнення мільйони українців втратили роботу, припинили функціонування сотні компаній, суттєво скоротилася кількість вакансій.

Водночас, за даними «Опендатабот», кількість фізичних осіб-підприємців не лише не зменшилась, а й показала певний приріст. Завдяки простій реєстрації ФОП у «Дії», можливості подавати звітність та сплачувати податки онлайн, зрозумілим алгоритмам роботи, сьогодні в Україні працюють вже майже 2 мільйони ФОП, з яких майже половина жінки.

Попри сприятливість нормативного регулювання підприємницької діяльності, час від часу інформаційний простір підривають повідомлення про безпідставне кримінальне переслідування суб’єктів підприємницької діяльності.

Як діяти, якщо ви стали об’єктом уваги правоохоронців? Відповідь знає адвокатка та членкиня ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» Людмила Вигівська. Дуже багато жінок звертають увагу на гарячих лініях для підприємців, що, не маючи жодних перевірок з боку податківців чи інших контрольних органів, одразу отримують повістки до слідчих. Як діяти в такій ситуації? Звертайте увагу, чи належним способом вас викликали.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA