конкурс уряд

Визначено лавреаток премії імені Лесі Українки

Сейчас читают: 308
womo.ua

Уряд присудив премію імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва присуджують за твори, які сприяють вихованню молодого покоління в дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання. Читайте також: У ЗСУ підтримали ініціативу створення окремого жіночого підрозділу У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» премію присуджено Мамчич Олесі Олександрівні за книжку «Як правильно ревіти?».

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» — Садовенко Оксані Ігорівні за оригінальне художнє оформлення книжки «Ти і Малевич». Читайте також: Українки зможуть безкоштовно навчатися IT та інженерії: подробиці У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» — Ципіній Ірині Володимирівні за створення вистави «Пливе човен». Читайте також: На Івано-Франківщині створили прихисток для жінок із дітьми з інших регіонів України Як зазначається, цьогоріч премію присудили у 3 номінаціях.

Розмір грошової частини премії за перемогу у кожній з номінацій – 20 тисяч гривень. The post Визначено лавреаток премії імені Лесі Українки appeared first on WoMo.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA