Росія війна інформаційна війна ринок кіно кіновиробництво Росія

Союз кінотеатрів України закликав світові кінокомпанії не співпрацювати з росією: деталі

Сейчас читают: 440
womo.ua

Громадянська спілка Союз кінотеатрів України звернувся до учасників Каннського кіноринку, який проходить цими днями на Каннському кінофестивалі щодо співпраці з російськими кінокомпаніями.

За словами спілки, зарубіжні кінокомпанії почали поновлювати свою роботу на російському кіноринку. Серед них — Lionsgate, STX, Filmnation, XYZ, Millenium, Hanway, Protagonist, Voltage, A24, Screen Media, Sierra/Affinity, Altitude, Arclight Films International, Anton Corp, Blue Box International, Pathe International, Studiocanal, Goodfellas (ex-Wild Bunch International), BAC Films, Elle Driver, Memento, Charades, Highland Film, Foresight, CJ Entertainment, WTFilms, Apollo Films, Sola Media, Latido Films та багато інших. Читайте також: Стало відомо, скільки об’єктів культурної інфраструктури України постраждали через агресію рф Читайте також: Катували та принижували: захисниці України розповіли про пережите у російському полоні У своїй заяві вони апелюють до рішень Європарламенту від 23 листопада 2022 року та Парламентської Асамблеї НАТО від 21 листопада 2022 року, згідно з якими Російська Федерація була визнана країною-спонсором тероризму через жорстоку війну та агресію проти України та злочини, скоєні проти мирних жителів та інфраструктури.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA