Аарон Тейлор-Джонсон Аарон Тейлор-Джонсон

Фільм жахів «Носферату» скоро вийде в український прокат: дата прем’єри, трейлер, сюжет

Сейчас читают: 415
womo.ua

В український прокат цієї зими виходить фільм режисера Роберта Еґґерса «Носферату» (Nosferatu). Це ремейк оригінального німого фільму 1922 року.

Опубліковано офіційний український трейлер моторошного хорору «Носферату», а також постер та кадри знімання. Прем’єра фільму в українських кінотеатрах відбудеться 2 січня 2025 року. Читайте також: Що дивитись на Netflix у червні 2024 року: 65 найочікуваніших фільмів та серіалів Про що фільм «Носферату»?

Сюжет коротко «Носферату» – це готична історія про одержимість між молодою дівчиною, яку переслідують привиди, та жахаючим вампіром, що закохується у неї і породжує невимовний жах. «Носферату» — офіційний український трейлер Факти про фільм «Носферату» 2025 року  Фільм Ф.В.

Мурнау «Носферату. Симфонія жаху» 1922 року став історичною стрічкою, яка визначила німецький експресіоністичний рух і започаткувала багато поширених тропів, що зустрічаються у фільмах про вампірів.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA