Євген Клопотенко та проєкт «Викрадене мистецтво…» продовжують привертати увагу до збереження національної спадщини. Вони оживляють картини, які були вкрадені з Херсонського художнього музею під час окупації міста.
Про це учасники проєкту розповіли на сторінці Instagram. Загалом з музейного фонду було вивезено понад 10000 творів мистецтва.
Проєкт «Викрадене мистецтво…» поступово відтворює, досліджує та показує вкрадену спадщину. До проєкту приєднався відомий шеф-повар і ресторатор Євген Клопотенко.
Другою роботою з Херсонського художнього музею стала графіка Миколи Писанка «Щедрість». До роботи також долучилися фольклористка Ярина Сізик та режисерка анімації Марія Духовне Личко.