Українська акторка Оксана Черкашина зачитала реп у феміністичному кліпі

Сейчас читают: 672
womo.ua

Українська акторка театру і кіно, володарка Премії кінокритиків «Кіноколо» Оксана Черкашина («Погані дороги», «Клондайк») разом із польською театральною групою TERAZ POLIŻ та музиканткою Pani Las знялася у кліпі на пісню «Macica to moja republika / Вагіна — це моя республіка», в якій зачитала реп.

Про це повідомила сама акторка у Фейсбуці. Кліп та пісня були створені в рамках проєкту «Феміністичні стратегії спротиву насиллю». «У важкі часи мистецтво завжди дозволяло нам виразити себе.

Як розповіли дівчата з України, які разом із нами створюють цей проєкт, найгірше не знати, в якій ситуації ми зараз перебуваємо.

Аборт в Україні є законним, і ми погоджуємося, що жінки в Польщі не повинні мати сумніви в цьому питанні. Цим відео ми хочемо надати всім нам сил, щоб у Новому 2023 році нарешті припинити суперечки про основні права людини.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA