Вперше в історії: українська стрічка «Будинок зі скалок» номінована на Оскар 2023

Сейчас читают: 626
womo.ua

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на Оскар 2023 у вівторок, 24 січня. Документальна стрічка «Будинок зі скалок» (A House Made of Splinters) спільного виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії потрапила до короткого переліку номінантів.

Фільм про українських дітей режисера-данця Сімона Леренга Вільмонта змагатиметься за нагороду у категорії «Найкращий документальний фільм».

Від української сторони над стрічкою працював другий режисер і лінійний продюсер Азад Сафаров. Це вперше стрічка про Україну номінована на премію Американської кіноакадемії. «Будинок зі скалок» розповідає про українських дітей зі складних родин, які потрапили до притулку, що розташований поруч із лінією фронту напередодні війни.

У закладі вони проводять дев’ять місяців. Далі вони або повертаються до батьків, або потрапляють в інтернат чи до прийомної родини.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA