місто Токіо Нео місто Токіо

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону

Сейчас читают: 773
womo.ua

У німецькому Котбусі відбувся перший міжнародний турнір сезону з легкої атлетики – World Athletics Indoor Tour Bronze. На змаганнях у стрибках у висоту Україну представляли Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які підтвердили статус фавориток.

Магучіх із першої спроби вдалося підкорити висоту 1,98 метра, що дозволило їй завоювати золоту медаль. Вона спробувала взяти висоту 2,02 метра, але підкорити цю планку не вдалося.

Геращенко із результатом 1,96 метра посіла друге місце. До топ-3 увійшла представниця Фінляндії Гета Туурі (1,90 метра). У чоловіків у стрибках із жердиною виступав Олександр Онуфрієв, але українець вибув із боротьби за медалі вже на старті турніру.

Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади у Токіо. Минулого року українка стала чемпіонкою світу у приміщенні, чемпіонкою Європи, срібною призеркою ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA