Сша премия благодійність біженці нагорода українські біженці права жінок Сша

Українку відзначили міжнародною нагородою Voices of Courage Awards: подробиці

Сейчас читают: 949
womo.ua

Українська правозахисниця й директорка «Української фундації громадського здоров’я» Галина Скіпальська 11 травня отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості» (Voices of Courage Awards).

Премію присуджує громадська організація Women’s Refugee Commission («Жіноча комісія у справах біженців») за відстоювання справедливості, гендерної рівності, життя та прав жінок і дітей-біженців. Читайте також: Українка вперше виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest 2023 Зазначимо, що Галина Скіпальська є директоркою представництва HealthRight International («Право на здоров’я») в Україні — міжнародної організації, яка працює у сфері охорони здоров’я та захисту прав людини, а також виконавчою директоркою МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Читайте також: Новим гендиректором Twitter буде жінка: подробиці Скіпальська допомагає дівчатам, жінкам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство, війну, бідність, та є експерткою у сфері протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству тощо.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну організації, які вона очолює, надали соціальні, психологічні та юридичні послуги понад 400 тисячам жінок і дітей в Україні. Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA Окрім Галини Скіпальської, лауреаткою премії стали: Махбуба Серадж — виконавча директорка Центру розвитку навичок афганських жінок (AWSDC) і президентка правління Мережі афганських жінок (AWN); національна ініціатива Welcome.US, спрямована на те, щоб допомагати тим, хто шукає притулку у США; Лінда Томас-Грінфілд — пані посол США в ООН.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA