Поліна Кошарна — співвласниця і голова наглядової ради Suziria Group, засновниця мережі зоомаркетів MasterZoo в ексклюзивному інтерв’ю для WoMo розповідає про свій шлях, виклики та пошук балансу. Поліно, ви народилися і виросли в Харкові.
Як ваше дитинство і рідне місто вплинули на ваше становлення як особистості та бізнесвумен? Зростала я в родині інженерів, «відмінників» за характером.
Від рідних я перейняла рішучість, ґрунтовний підхід до справ та пошук себе у підприємництві, які стали фундаментом для успіху в родині.
Навіть в кризових ситуаціях, таких як прірва невизначеності 90-х років, батьки брали себе в руки й знаходили шлях руху вперед.