місто Київ Концерт місто Київ

Електронний продюсер Daniel Deluxe зіграє в Києві

liza.ua

6 червня Київ накриє атмосфера футуристичного мегаполіса. Один із найяскравіших представників синтвейв-руху й автор музики до відеоігор DESYNC (2017) і Ghostrunner (2020) Daniel Deluxe зіграє на столичному ЮБК.У його музиці відчуваєш вплив Lustmord, Burzum, Prodigy, Джона Карпентера, Enigma, Justice і Daft Punk.

Його надихають фільми жахів, аніме, відеоігри, кіберпанк і трансляції NASA. Упевнено стартувавши у 2013-му, сьогодні Daniel Deluxe — вагома фігура серед synthwave-виконавців.Частіше за все, створюючи музику, артист використовує візуальні елементи у спробі відобразити їх у звуках.

Ідеї для творінь він знаходить то у фото покинутих космічних кораблів, загублених у просторі, то у трансляціях NASA. Зловивши відчуття від побаченого, Daniel Deluxe транслює їх у вигляді сповненої спецефектами музики.«Дитиною я чи не щодня дивився фільми на відеокасетах.

Читать на liza.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме