Історія бренду адідас почалася з Адольфа Дасслера, який 1920 року заснував компанію Gebruder Dassler Schuhfabrik разом зі своїм братом Рудольфом у маленькому німецькому містечку Херцогенаурах.
Брати спочатку займалися виробництвом взуття, а вже через кілька років їхня продукція привернула увагу спортсменів. Знаковою подією для марки стала участь в Олімпійських іграх 1936-го в Берліні, де американський спринтер Джессі Оуенс виграв чотири золоті медалі, виступаючи в шиповках від adidas.
Ця подія дала компанії світову популярність та поклала початок довгостроковій співпраці із професійними спортсменами. Цікаво?
Продовжимо дізнаватися про історію лейблу докладніше! Першим продуктом фірми були футбольні бутси із шипами. Це нововведення одразу ж привернуло увагу та забезпечило компанії успіх.