Франко-українська торгово-промислова палата обрала переможниць премії “Створено жінками — 2024”.Цього року була подана рекордна кількість заявок (425), а спектр інтересів підприємиць коливається від сфери біотехнологій та насінництва до металообробки та пошиття одягу.
1 місце, поїздку в Париж та 150 тис. грн на розвиток бізнесуотримала Ольга Лекова, ARTSTUDIOLEO, з проєктомRecastplastic, який з переробленого пластику виробляє меблі для укриттів.
Історія її бренду почалася в 2014 році, коли Ольга переїхала із Донецька до Києва та заснувала компанію ARTSTUDIOLEO. У 2022-му році Ольга вирішила використовувати ресурси відповідально та створювати щось значуще для суспільства, особливо в складні часи війни, отже, з’явився стартапRecastPlastic, який перетворює пластикові відходи на стильні та функціональні меблі.
2 місце, 100 тис. грн та коучінг від ForvisMazars у програмі X Factoryотримує Марина Коршевнюк, засновниця Apixmed.Це інноваційна біомедична компанія, що впроваджує новітні технології в клінічну практику.