До Дня вишиванки торгово-розважальний центр Gulliver разом з українським брендом вишитого одягу SVARGA та громадською організацією «Землячки» ініціювали благодійну фотовиставку «Вишивана Україна».
Фотопроєкт можна побачити з 30 квітня на другому поверсі ТРЦ, вхід вільний. В проєкті взяли участь захисниці, парамедикині, ветеранки, військові волонтерки – всі ті, хто відстоюють цілісність України.
Вони – такі різні, але єдині, сильні, непереможні, такі рідні та близькі між собою, та найголовніше – об’єднані спільною метою – захистом єдності нашої країни.
Героїні вбрані у вишиванки з однойменної колекції «Вишивана Україна», де зібрані орнаменти зі всіх регіонів України та Автономної Республіки Крим.