Нео

Пам’ятник Катерини II в Одесі демонтують

Сейчас читают: 873
womo.ua

24 листопада виконком Одеської міськради підтримав демонтаж пам’ятника Катерини II. Про це повідомила пресслужба мерії. Пам’ятник мають демонтувати та перенести.

Коли і куди – не повідомляють. 20 жовтня в Одесі пройшло електронне опитування щодо долі пам’ятника Катерини II. Найбільша кількість жителів Одеси, які взяли участь у голосуванні, підтримали демонтаж.

Пам’ятник неодноразово обливали червоною фарбою. Також біля постаменту проводили акції із вимогою його знести. Катерина II з’явилася в Одесі у 2007 році.

Об этом же в других изданиях
womo.ua
«Для мене важливо у колекції транслювати меседж війни» — Катерина Возіанова про casual-лінійку у стилі мілітарі та рекламну кампанію з Масі Наємом womo.ua /1 месяц назад
spletnik.ru
Светлана Лобода рассказала Катерине Гордеевой о любимом мужчине, Нателле Крапивиной и спецоперации: "Я была артисткой номер один в России" spletnik.ru /2 месяца назад
fokus-vnimaniya.com
Андрей Макаревич, Катерина Гордеева и Михаил Шац объявлены «иноагентами» fokus-vnimaniya.com /2 месяца назад
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA