Канада мігранти біженці дослідження Канада

З початку минулого року Канада прийняла майже 200 тисяч українців

Сейчас читают: 846
womo.ua

З початку минулого року до Канади прибуло майже 200 тис. українців, з яких багато скористалися новою міграційною програмою, запровадженою після початку повномасштабного російського вторгнення до України.

Про це йдеться у федеральному бюджеті Канади. Читайте також: Біженки з України дедалі частіше стикаються із сексуальною експлуатацією в Європі — дослідження Зазначається, що за умовами продовження, українці можуть подати заявку на допомогу від Оттави до 15 липня 2023 року та прибути до Канади до 31 березня 2024 року. Читайте також: Скільки українців вірять у перемогу України у війні проти росії — дослідження Читайте також: Чи володіють українці іноземними мовами і на якому рівні — дослідження Додамо, по приїзду в Канаду біженці мають можливість отримати разову фінансову допомогу від федерального уряду та щомісячну фінансову виплату від місцевої влади провінції, у якій вони зупиняться.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA