Як часто ви клацаєте пультом або мишкою, перемикаючи канали чи відео на телевізорі та інших гаджетах? Не подобається фільм – перемкнули.
Важкі новини, на які не вистачає сил, – перемкнули. Так само можна зробити і з вашою психікою. За необхідності, коли один канал перевантажений поганими відчуттями, стресом, страхом, ви можете перемкнути на інший.
Головне – знати, як це робити. З цим допоможе методистка програми «Незламна мама» від «Фонду Маша», психологиня Ірина Єфімцова.
До речі, ця вправа – одна з улюблених технік учасниць 69-ї зміни програми психоемоційної стабілізації «Незламна мама», яка проходила за фінансової підтримки Благодійного Фонду Postcode Ukraine.