Україна Польща Німеччина Швеція Фінляндія спорт Збірна України Україна Польща Німеччина Швеція Фінляндія

Українці тріумфують на спортивній арені. Збірна країни з ММА стала найсильнішою в Європі

Сейчас читают: 994
womo.ua

Кубок Європи-2024 проходив у сербському Белграді. Протягом десяти днів українські спортсмени довели, що Україна є лідером в Європі у змішаних єдиноборствах ММА.

Про це повідомила Національна федерація зі змішаних єдиноборств ММА. У турнірі брали участь понад 500 спортсменів із 36 країн світу.

Команду України представляли 18 спортсменів: 15 чоловіків та 3 жінки. Наша збірна упевнено фінішувала на першому місці в медальному заліку.

Фото: Facebook.com/mmaukr Загалом українські спортсмени вибороли 55 медалей: 17 золотих, 16 срібних та 22 бронзові. Крім того, Україна стала єдиною збірною, що виграла на турнірі більше однієї золотої нагороди.