Україна спорт Україна

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід знову стала чемпіонкою Європи

Сейчас читают: 513
womo.ua

На чемпіонаті Європи з дзюдо в Загребі українка Дар’я Білодід здобула золоту медаль. Її виступ став найкращим за попередні п’ять років.

Нині спортсменка виступає у ваговій категорії до 57 кілограмів. У фінальній зустрічі суперницею українки стала словенка Кая Кайзер, срібна призерка Євро-2021.

На попередніх етапах турніру Дар’я Білодід зустрічалася зфінкою Піхлою Салонен, азербайджанкою Ацелією Топрак, ізраїльтянкою Тімною Нельсон-Леві та грузинкоюЕтері Ліперталіані.

Всі вони поступилися українській спортсменці. Перемога у фінальному поєдинку стала для Білодід першим європейським «золотом» з того часу, як 2022 року вона змінила вагову категорію.