Нонна Шмідік Алекс Ліссітса карантин Нонна Шмідік Алекс Ліссітса

Стратегії побудови соціально відповідальної та комерційно успішної компанії на Саміті сталого бізнесу

womo.ua

22 квітня на Саміті сталого бізнесу власники та СЕО великих компаній, експерти з КCВ обміняються стратегіями побудови сталого бізнесу в умовах кризи та невизначеності.

Головна тема заходу — побудова сталої екосистеми в умовах невизначеності. Кожен учасник отримає систематизовані стратегії побудови сталого бізнесу, які довели свою ефективність.   Серед спікерів: співзасновник Громадянської платформи «Нова країна», президент компанії «Євроіндекс» Валерій Пекар, директорка департаменту комунікацій та соціальних проєктів «Континентал Фармерз Груп» Нонна Шмідік, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса, голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сухарук. Ви дізнаєтеся: Як залучити команду у проєкт гендерної рівності, від операційної директорки StarLightMedia Тетяни Стрекаль.

Як соціальне підприємництво стає частиною глобального бізнесу, від голови ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» Олени Зубарєвої.

Читать на womo.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме