секстинг булінг

Як захистити дитину від секстингу: в які ситуації можуть потрапити підлітки і що з цим робити

Сейчас читают: 647
womo.ua

Секстинг — обмін інтимними повідомленнями, фото чи відео в чатах чи соцмережах. Явище, яке увійшло у наш побут з 2005 року.

Втім, в Україні почало ставати звичкою значно пізніше, з розвитком інтернету і появою доступних засобів зв’язку. І якщо 20 чи 30 років тому проблемою умовних 15-річних було б те, що хтось розкаже в школі про пристрасні поцілунки на вечірці у подруги, коли батьків не було вдома, то зараз можна не розказувати, а злити скрін з відвертими розмовами або фотками у чаті.

Цілуватися у 15 — нормально, говорити про секс чи надсилати відверті фото — теж. Але завжди варто пам’ятати про ризики. А якщо йдеться про незнайому людину з мережі, то й взагалі, — усвідомлювати небезпеку.

Womo поговорило з проєктом #Stop_sекстинг про ситуації, в які можуть потрапити діти і що з цим робити. Анастасія Дьякова “За статистикою ЮНІСЕФ, минулого року 21,1% дітей в Україні брали участь у кібербулінгу, ще 21,5% були жертвами образ онлайн.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA