спорт ЧС Чемпіонат світу жінки перемога спортсменки

Українські дефлімпійці-юніори виграли 7 медалей ЧС з настільного тенісу

Сейчас читают: 776
womo.ua

У Китайському Тайбеї пройшов І чемпіонаті світу з настільного тенісу серед юніорів з порушеннями слуху U19, де українські спортсмени здобули 7 медалей.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України. Зазначається, що юні українські дефлімпійці здобули 4 «золота», 1 «срібло2 та 2 бронзові медалі. Читайте також: Українські стрибунки здобули три медалі на етапі «Діамантової ліги» Українські чемпіони та призери: «Золото» завоювали: Максим Овчаренко, Роксолана Будник (змішані пари); Роксолана Будник, Катерина Демковець (жінки, парні змагання); Максим Овчаренко, Дмитро Скварский (чоловіки, парні змагання); Максим Овчаренко (чоловіки, одиночні змагання). Читайте також: Історична перемога: українська тенісистка Людмила Кіченок виграла змішаний турнір Wimbledon-2023 «Срібло» завоював Дмитро Скварський (чоловіки, одиночні змагання). «Бронзу» завоювали: Дмитро Скварский, Катерина Демковець (змішані пари); Роксолана Будник (жінки, одиночні змагання). Читайте також: Українські тенісистки встановили історичний рекорд на Wimbledon-2023 Додамо, що в чемпіонаті світу U19 взяли участь представники 12 країн світу.

Дефлімпійську збірну України представляли чотири спортсмени, кожен з яких виборов нагороди. The post Українські дефлімпійці-юніори виграли 7 медалей ЧС з настільного тенісу appeared first on WoMo.