спорт легка атлетика легкоатлетка золота медаль успішні жінки

Українська легкоатлетка Юлія Чумаченко завоювала золоту медаль

Сейчас читают: 735
womo.ua

Золоту медаль завоювала українська спортсменка Юлія Чумаченко на етапі Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Bronze» у чеському місті Кладно.

Про це повідомляє НОК України. Читайте також: У топ-100 потрапили 5 українок: рейтинг WTA 3 червня на турнірі «Trond Mohn Games» у норвезькому Бергені, що проходив у рамках Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Silver», Юлія стала кращою з результатом 1,86 м. Читайте також: Чемпіонат Європи зі скелелазіння: жіноча збірна України здобула три медалі 5 червня на змаганнях «Memorial Josef Odložil» у чеській столиці Празі, що були етапом Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Bronze», Чумаченко під проливним дощем змогла підкорити планку 1,80 м, що принесло їй срібну нагороду.