Анжеліка Терлюга спорт золота медаль перемога НОК України Анжеліка Терлюга

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла етап Прем’єр-ліги

Сейчас читают: 337
womo.ua

31-річна українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла  золоту медаль етапу Прем’єр-ліги в Рабаті. Про це повідомляє НОК України.

Зазначається, що перемогу Анжеліка Терлюга завоювала у ваговій категорії до 55 кг. У першому раунді змагань Терлюга здобула дві перемоги на груповому етапі, двічі по 4:0.

Завдяки цьому вона вийшла у плей-оф раунд. Читайте також: Українські шаблістки здобули командне «золото» У раундах на вибування українка спершу перемогла японку Шіму Аїрі (0:0 – рішенням суддів), а тоді Ку Цупін з Китайського Тайбею (6:0).

У фіналі Терлюга зустрілася з американкою Трініті Аллен. Читайте також: Українка вперше виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest 2023 Для Терлюги – це був 19-й фінал турніру Прем’єр-ліги в кар’єрі.