Ирина Геращенко Марина Бех-Романчук Марокко Україна спорт легка атлетика жінки золота медаль успішні жінки Ирина Геращенко Марина Бех-Романчук Марокко Україна

Українські легкоатлетки завоювали «золото» та «срібло» етапу Діамантової ліги

Сейчас читают: 834
womo.ua

Дві українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко завоювали золоту та срібну медалі на змаганнях у Рабаті. Про це пише НОК України.

Зазначається, що на п’єдестал пошани етапу Діамантової ліги-2023 у Рабаті (Марокко) піднялися одразу дві українські спортсменки — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Читайте також: Українська стрибунка Марина Бех-Романчук виграла «срібло»: подробиці Діамантова ліга.

Рабат. Стрибки у висоту: 1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2,01 м 2. Ірина Геращенко (Україна) – 1,916.

Юлія Левченко (Україна) — 1,81 Читайте також: Українська легкоатлетка виграла турнір Континентального туру в Італії Ярослава Магучіх виграла «золото».