люди Нео

У ЗСУ пояснили, як вона відбувається мобілізація за територіальним принципом » УкрIнфо - це щоденний огляд останніх новин в України та світі.

Сейчас читают: 550
goneva.net.ua

Основні потреби армії зараз закриті, тому масовий виклик людей з місць, де є резерв, нині не практикують. Мобілізаційні заходи в Україні Верховна Рада продовжила на 90 днів разом із воєнним станом.

Це значить, що територіальні центри комплектування продовжать за потреби викликати на службу військовозобов’язаних українців.   Як пояснив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, оскільки основні потреби війська зараз закриті і мобілізують не так багато людей, то виклики відбуваються за територіальним принципом. Як саме працює цей принцип, він пояснив у коментарі для видання Liga.

net. За приклад він взяв Закарпатську область. Якщо регіону знадобиться доукомплектація військових частин, поповнення шукатимуть на місці, на Закарпатті.

Втім, за необхідності можуть залучати резерви сусідніх областей. "Якщо потрібні гранатометники, а на обліку в конкретному територіальному центрі їх немає, то шукатимуть у найближчих центрах", – розповів Горбач.

Об этом же в других изданиях
goneva.net.ua
Нідерланди про винищувачі F-16 для України » УкрIнфо - це щоденний огляд останніх новин в України та світі. goneva.net.ua /2 недели назад
goneva.net.ua
Чому Путін так поспішає зробити "народною" загарбницьку війну проти України » УкрIнфо - це щоденний огляд останніх новин в України та світі. goneva.net.ua /3 недели назад
goneva.net.ua
У США прокоментували нові теракти росіян проти України » УкрIнфо - це щоденний огляд останніх новин в України та світі. goneva.net.ua /3 недели назад
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA