26 липня о 20:00 на галявині заказника «Протасів яр» імені Романа Ратушного відбудеться показ документальної стрічки про гумор на війні “Нам своє робить”.
Це не смішно. Це армія. Чи є на війні місце для жартів? Відповідь на це питання шукала знімальна група, проїхавши тисячі кілометрів по лінії фронту.
У фільмі військові з 17-ї окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота діляться не лише перченими жартами, а й думками про те, як почуття гумору допомагає переживати найскладніші моменти.
Як, про що й навіщо жартують українські воїни – у документальному фільмі «Нам своє робить»! Знімальна група: режисер: Костянтин Кляцкін оператор-постановник: Павло Липа продюсер: Сергій Малярчук звукорежисер: Василь Явтушенко композитор: Роман Вишневський монтаж: Павло Липа / Костянтин Кляцкін Виробництво: студія DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилонʼ13.