Казахстан Статистика дослідження права людей Казахстан

Кількість страт у світі значно зросла — дослідження Amnesty International

Сейчас читают: 943
womo.ua

Упродовж 2022 року у 20 країнах світу задокументували страту 883 людей. Це найвищий показник за останні п’ять років. Про це повідомила правозахисна організація Amnesty International у своєму звіті. Читайте також: У Південній Кароліні хочуть запровадити смертну кару для жінок, які зробили аборт У 2022 році у 20 країнах зареєстрували страту 883 людей — це найвищий показник за останні 5 років.

Однак реальна кількість страчених людей може бути вищою. У порівнянні з 2021 роком у 2022 році стратили на 53% людей більше.

90% усіх страт торік виконали в Ірані, Саудівській Аравії та Єгипті. В Саудівській Аравії за день стратили 81 людину. Читайте також: Відео з обезголовленням українських воїнів: українська волонтерка зробила скандальну заяву Також в Amnesty International підтвердили, що людей страчують у В’єтнамі, Сирії, Афганістані й Північній Кореї.

Кількість страчених встановити не вдалося. У звіті немає даних щодо страт у Китаї, оскільки Пекін засекречує дані про смертні вироки в країні. Читайте також: На Київщині росіяни розстріляли 717 людей У 2022 році страти відновилися у п’яти країнах: Афганістані, Кувейті, М’янмі, Палестині й Сінгапурі.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA